خرید اقساطی لپ تاپ

ساده‌ترین روش برای خرید قسطی لپ تاپ از پاساریا

بدون نیاز به ضامن

فقط با داشتن چک صیادی می‌توانید خرید اقساطی داشته باشید و حتی از شما چک تضمین، سفته یا ضامن هم خواسته نمی‌شود!

کوتاه بودن فرآیند

بلافاصله پس از تحویل مدارک (قرارداد و چک‌های تکمیل‌‌شده)، محصول خریداری‌شده به شما تحویل داده می‌شود. کل این فرایند ممکن است کمتر از 1 ساعت به طول انجامد!

مدت زمان پازپرداخت منعطف

در حال حاضر شما مشتریان عزیز می‌توانید طی مدت 1 الی 9 ماه، الباقی مبلغ محصول خریداری شده را به صورت اقساطی پرداخت نمایید.

بدون نیاز به حضور مشتری

تمامی مراحل می‌تواند به صورت غیرحضوری انجام شود و نیازی به حضور شما نیست. با تکمیل فرایندهای قرارداد، محصول به رایگان برای‌تان ارسال می‌گردد.

چه کسانی می‌توانند خرید اقساطی لپ تاپ داشته باشند؟

در این طرح افرادی که شرایط زیر را داشته باشند به راحتی می‌توانند از طرح خرید لپ تاپ قسطی از فروشگاه پاساریا بهره‌مند شوند.

مشتریان واجد شرایط می‌توانند با پرداخت حداقل 25 درصد از مبلغ اقساطی محصول و ارائه 1 تا 3 فقره چک با سررسید در فواصل 1 ماهه (برای بازپرداخت های 1 تا 3 ماهه) و 2 ماهه (برای بازپرداخت های 2 تا 9 ماهه) از تاریخ خرید، هر محصولی را خریداری کنند.

مراحل خرید اقساطی لپ تاپ​

فقط در 4 مرحله و بدون نیاز به ضامن و فقط طی مدت زمان چند ساعت لپ تاپ خود را از پاساریا بخرید. در فروشگاه پاساریا راحت‌ترین و سریع‌ترین خرید اقساطی لپ تاپ را داشته باشید.

ارسال درخواست

برقراری ارتباط با پاساریا و ارتباط با یکی از کارشناسان فروش پاساریا و اعلام نوع محصول، میزان پیش‌پرداخت و مدت زمانِ بازپرداختِ مد نظرتان. کارشناسان پاساریا محاسبات و قسطبندی را انجام می‌دهند.

اعتبارسنجی

ارسال تصویر چک صیادی پرنشده به‌منظور اعتبارسنجی رتبۀ اعتباری شما در سامانۀ بانکی و دریافت نتیجۀ اعتبارسنجی پس از انجام فرایند اعتبارسنجی توسط پاساریا.

واریز پیش پرداخت

پرداخت حداقل 25 درصد از «قیمت اقساطی» محصول انتخاب‌شده. در نظر داشته باشید هرچه میزان پیش‌پرداخت افزایش پیدا کند، قیمت اقساطی محصول کمتر خواهد بود.

ارسال مدارک قرارداد و تکمیل سفارش

تکمیل چک‌ها (و ثبت آن‌ها در سامانۀ صیاد) و قرارداد و ارسال آن‌ها برای پاساریا. با تحویل مدارک و تأیید پاساریا، محصول شما آمادۀ تحویل خواهد بود!

چرا از پاساریا لپ تاپ قسطی بخرید؟

مهم‌ترین مسئله، سهولت در فرآیند خرید اقساطی لپ تاپ و عدم نیاز به مدارک زیر بر خلاف سایر فروشگاه‌ها است؛ برای خرید اقساطی از پاساریا هیچ‌یک از مدارک زیر نیاز نیست. در حال حاضر اکثر فروشگاه‌هایی که امکان خرید قسطی لپ تاپ را ارائه کرده‌اند مدارک زیر را از مشتریان خود مطالبه می‌کنند، اما در پاساریا شما خریداران عزیز فقط و فقط با داشتن چک می‌توانید خرید لپ تاپ خود را انجام دهید.

آیا خرید قسطی لپ تاپ منطقی است؟

بله، چون شما در وحلۀ اول این امکان را دارید که با یک بودجۀ نقد محدود بتوانید لپ تاپ بهتر و ارشمندتری انتخاب کنید.

 از طرفی با توجه به تورم همیشگی در کشور و بالا رفتن نرخ‌های ارز، با خرید لپتاپ به صورت اقساطی از افزایش قیمت لپ تاپ خود پیشی خواهید گرفت. به عنوان مثال شما قصد خرید لپ تاپی با قیمت 30 میلیون تومان دارید اما با محدودیت بودجه مواجهید. اگر در حال پس‌انداز باشید، تا زمانی که مبلغ خرید آن را جمع کنید قیمت لپ‌ تاپ موردنظرتان بالاتر رفته است. از طرف دیگر مجموع مبلغ اضافه‌ای که در خرید اقساطی پرداخت می‌کنید از مجموع افزایش‌های قیمت در اثر تورم در آینده کمتر است. درواقع شما حتی با پرداخت بهرۀ اقساط هم سود خواهید کرد.

چه عواملی بر قیمت اقساطی لپ تاپ نقش دارد؟

1) مبلغ پیش پرداخت: هرچه مبلغ پیش پرداخت بیشتر باشد، قیمت اقساطی لپ تاپ کاهش می یابد.

2) تعداد اقساط: هرچه تعداد اقساط کمتر باشد، قیمت اقساطی لپ تاپ کاهش می یابد.

محاسبه‌گر اقساط خرید چکی از پاساریا

چند مثال و نمونه!

در جدول زیر می‌توانید به صورت نمونه مبالغ نهایی خرید اقساطی را در حالت‌های مختلف بررسی فرمایید.

توجه داشته باشید، درصد پیش پرداخت بر اساس قیمت اقساطی لپ تاپ محاسبه می‌شود نه قیمت نقدی محصول

مثال 1: محصول با مبلغ نقدی 15 میلیونی | پیش‌پرداخت 25 یا 50 درصدی | بازپرداخت 3 یا 6 ماهه

مثال 2: محصول با مبلغ نقدی 20 میلیونی | پیش‌پرداخت 25 یا 50 درصدی | بازپرداخت 3 یا 6 ماهه

مثال 3: محصول با مبلغ نقدی 25 میلیونی | پیش‌پرداخت 25 یا 50 درصدی | بازپرداخت 3 یا 6 ماهه

سوالات متداول

اخیرا دسته چک‌های صادر شده توسط تمامی بانک‌ها در سامانه‌ی یکپارچه‌ی صیاد (صدور یکپارچه‌ی دسته چک) ثبت می‌شوند و دسته‌چک‌های تمامی بانک‌ها الگوی ظاهری یکسان دارند. علاوه بر موارد امنیتی جدیدی که در چک‌های بانکی جدید طراحی شده‌اند هر برگ از دسته چک دارای کدی منحصر بفرد است که با استفاده از آن هر شخص ثالثی امکان بررسی اطلاعات و اعتبار مالک چک را خواهد داشت هم چنین در زمان استفاده از این چک ها باید صادر کننده و تحویل گیرنده اطلاعات چک و طرف خود را در سامانه صیاد ثبت کنند.

چک‌های صیادی قدیمی نیز قابل قبول هستند. این چک‌ها نیازی به ثبت در سامانۀ برخط ندارند.

بله. هیچ نوع چک دیگری قابل قبول نیست.

مشخصات صادر کننده چک می‌بایست با مشخصات مندرج در قرارداد فروش اقساطی، سفارش سایت و مدارک ارائه شده مطابقت داشته باشد؛ لذا در صورت نداشتن چک صیادی، می‌توانید از طریق فرد معتمد صاحب چک صیادی مراحل فوق را انجام دهید.

در ابتدا مشتری باید تصویر چک صیاد به صورت پرنشده (خالی) به همراه کارت ملی یا شناسنامه را برای کارشناسان پاساریا از طریق واتساپ یا تلگرام ارسال کنند، سپس کارشناسان مالی پاساریا فرآیند اعتبارسنجی را در سامانه آیس و یا سامانه irancredit انجام می‌دهند لازم به ذکر است برای انجام این مراحل نیاز به یک شماره همراه به نام متقاضی می‌باشد.

در حال حاضر حداکثر اعتبار قابل تخصیص با توجه به نتیجه اعتبارسنجی از 20 تا 40 میلیون تومان متغیر می‌باشد، شما می‌توانید تا سقف اعتبار تخصیص داده شده بدون محدودیت در تعداد سفارشات از امکان خرید اقساطی پاساریا استفاده نمایید. 

در حال حاضر مدت زمان بازپرداخت بین 1 الی 9 ماه بنا به انتخاب مشتری است.

خیر، تمام مراحل خرید اقساطی از قبیل اعتبار سنجی، واریز پیش پرداخت، تکمیل قرارداد و ارسال چک های اقساط می‌تواند به صورت غیره حضوری انجام شود.

بله، بعد از به انجام رساندن مراحل غیر حضوری خرید اقساطی و بلافاصله پس از دریافت قرارداد و چک‌های ارسالی مشتری توسط پاساریا، سفارش مربوطه به آدرس اعلامی ارسال خواهد شد.

نظرات مشتریان

احمد احمدی
احمد احمدی

از نظر کیفی، فنی و صداقت میشه گفت که جزء بهترین فروشگاه های اینترنتی هستید، در خصوص شرایط اقساطی هم نسبت به جاهای دیگه خیلی بهتر عمل می‌کنید"
محمد تستی
محمد تستی

از نظر کیفی، فنی و صداقت میشه گفت که جزء بهترین فروشگاه های اینترنتی هستید، در خصوص شرایط اقساطی هم نسبت به جاهای دیگه خیلی بهتر عمل می‌کنید"
حسین رضایی
حسین رضایی

از نظر کیفی، فنی و صداقت میشه گفت که جزء بهترین فروشگاه های اینترنتی هستید، در خصوص شرایط اقساطی هم نسبت به جاهای دیگه خیلی بهتر عمل می‌کنید"
سارا همتی
سارا همتی

از نظر کیفی، فنی و صداقت میشه گفت که جزء بهترین فروشگاه های اینترنتی هستید، در خصوص شرایط اقساطی هم نسبت به جاهای دیگه خیلی بهتر عمل می‌کنید"

خانه

تماس با ما

منو

برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

منو

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ثبت نام

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ثبت نام